امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70598
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل،‌ به دنبال افت دما از شب گذشته و آغاز بارش برف و باران در برخی از مناطق سردسیر سبب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل،‌ به دنبال افت دما از شب گذشته و آغاز بارش برف و باران در برخی از مناطق سردسیر سبب شد تا مسافران نوروزی صبح امروز یک هوای متفاوت زمستانی را در نخستین روزهای فصل بهار تجربه کنند به طوریکه سوز و سرما برخی از مسافران و گردشگران را که در چادرها اسکان داده شذه بودند به مکان‌های سرپوشیده هدایت کرد.

این وضعیت جوی در حالی وارد منطقه شده که براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان اردبیل این سامانه بارشی امروز در اکثر مناطق استان اردبیل به ویژه مناطق سردسیر و کوهستانی حاکم است و در برخی از ساعات به بارش برف می‌انجامد.

براساس نقشه‌های هواشناسی و ارزیابی‌های کارشناسان این سامانه سرد همراه با ابر، هوای مه‌آلود، کاهش دما و همچنین بارش باران و برف تا آخر وقت امروز ادامه دارد و از فردا از شدت ناپایداری‌ها کاسته می‌شود ولی همچنان هوای نیمه ابری تا پایان هفته ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان اردبیل با گذر سامانه ناپایدار از اواخر امروز شهروندان این استان از فردا تا آخر هفته هوای پایدار اما مه‌آلود و همراه با وزش باد در برخی از ساعات را شاهد می‌شوند به طوریکه اواخر هفته نیز با ورود یک سامانه جدید ناپایداری‌ها در برخی از مناطق ادامه می‌یابد.

اما با وجود سرما و بارش‌هایی که در برخی از مناطق به ویژه سرعین، مشگین‌شهر، خلخال و کوثر حاکم شده، مسافران نوروزی همچنان مقصد گردشگری خود را شهرهای مختلف این استان انتخاب کرده و با حضور در مناطق مختلف سعی می‌کنند از جاذبه‌های دیدنی و تاریخی شهرهای مختلف استان اردبیل به ویژه آب‌های گرم استفاده کنند.
انتهای پیام/62006/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها