امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۱۲:۵۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 706
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 401
عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به رد کلیات بودجه سال 92 کل کشور در کمیسیون تلفیق مجلس، اظهار ...

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به رد کلیات بودجه سال 92 کل کشور در کمیسیون تلفیق مجلس، اظهار داشت: در این راستا مخالفین و موافقین بودجه صحبت کردند و آرا مخالف و موافق با هم در عدد 22 برابر شد و به همین دلیل کلیات رای نیاورد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه بنده به کلیات این لایحه رای مثبت دادم، گفت: فکر نمی کنم ضعف لایحه در حدی باشد که مجلس و نمایندگان به کلیات آن رای موافق ندهند.

این نماینده مجلس در خصوص دلایل مخالفان برای عدم رای به کلیات بودجه تصریح کرد: مخالفان معتقدند این لایحه پاسخگوی شرایط فعلی اقتصاد کشور نیست و موجب تورم می‌شود.

وی افزود: این مسئله از نگاه موافقان قابل قبول نیست.

یوسفیان در پاسخ به این سوال که انبساطی بودن بودجه موجب مخالفت نمایندگان با کلیات لایحه بوده است،‌ بیان داشت: اصل و اساس نظر مخالفان این است که لایحه بودجه انبساطی است.

وی تاکید کرد: با وجود رای نیاوردن کلیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق این لایحه در صحن علنی بررسی و نتیجه نهایی مشخص می‌شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها