امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70602
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در جدیدترین تحولات میدانی ریف دمشق در جنوب سوریه نیروهای ارتش سوریه عملیات ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در جدیدترین تحولات میدانی ریف دمشق در جنوب سوریه نیروهای ارتش سوریه عملیات گسترده‌ای را علیه مراکز تجمع و مواضع تروریست‌ها در ریف دمشق انجام داده و موفق به کشتن ده‌ها تروریست و انهدام انبارهای تسلیحاتی و تجهیزات نظامی آنها شدند.

- در مناطق جنوب غربی شهرک راس العین در یبرود و همچنین مزارع رنکوس واحدهای ارتش سوریه عناصر مسلح را تحت پیگرد قرار دادند و شماری از آنها را به هلاکت رساندند.

- در کوه‌های مضایا و دشت موسی و منطقه التل واحدهای ارتش سوریه چندین مرکز تجمع تروریست‌ها را هدف گرفته و منهدم کردند.

- در دوما عملیات یگان‌های ارتش در مزارع عالیه موجب انهدام انبارهای تسلیحاتی تروریست‌ها و غلبه بر شماری از عناصر شد.

- در شهرک الملیحه و مزارع و مناطق اطراف آن و همچنین جوبر نیروهای ارتش سوریه عناصر مسلح را تحت پیگرد قرار داده و چندین گروه مسلح را به همراه تمام اعضای آن به هلاکت رساندند.

- در ریف القنیطره ارتش سوریه در منطقه «الدوایه الکبری» بر یک گروه تروریستی با تمام اعضای آن غلبه کرد و تمام عناصر آن را به هلاکت رساند.

- در ریف حمص نیز عملیات‌های ارتش سوریه با به هلاکت رساندن شماری از تروریست‌ها و زخمی کردن و انهدام مواضع و انبارهای تسلیحاتی آنها ادامه یافت.

در این ارتباط یک منبع میدانی سوری خاطر نشان کرد که نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلحی که قصد حمله و نفوذ به مراکز نظامی ارتش در مناطق السعن، بیت صویص، المشرفه، و الکم در ریف حمص را داشتند، مقابله کردند، همچنین تجمعات آنها را در مناطق المشجر الجنوبی و تلبیسه هدف قرار داد و شماری از آنها را به هلاکت رساند.

- در ریف درعا واحدهای ارتش سوریه تجهیزات نظامی تروریست‌ها در مسیر تسیل – سحم - جولان در ریف غربی درعا هدف قرار داده و منهدم کردند و عملیات گروه‌های مسلح برای نفوذ به شهرک «نوی» را نیز دفع کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار