امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70609
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 38
اسماعیل جلیلی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به سؤ‌الی مبنی بر ...

اسماعیل جلیلی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به سؤ‌الی مبنی بر اینکه الزامات اقتصادی سال 93 که دولت باید مدنظر قرار دهد چیست، گفت: به لحاظ اقتصادی در شرایط بدی قرار داریم و باید به سمت شرایط بهتر حرکت کنیم و برای این کار اولویت اقتصادی دولت باید بیشتر روی بخش‌های تأثیرگذار باشد.

وی افزود: هدف‌گذاری اصلی دولت در سال 93 در درجه اول باید روی نرخ تورم و سپس روی رونق و توسعه فضای کسب‌و کار، اشتغال و توجه به بخش‌‌های تولیدی باید باشد. 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور بهبود فضای کسب و کار حائز اهمیت است زیرا این مسئله هم روی تولید و هم روی قیمت‌ها مؤثر است.

جلیلی گفت: با مدیریت تولید در سال 93 می‌توان سهم بیشتری از بازارهای داخلی و بین‌المللی را به تولیدات کشورمان اختصاص دهیم.

وی اظهار داشت: بنابراین برای افزایش تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی، مدیریت تورم و مدیریت تولید باید مورد توجه دولت قرار گیرد. 

 انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار