امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70619
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه تلویزیونی المنار لبنان شمار تلفات درگیری های سنگین در مناطق مختلف شهر طرابلس در شمال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه تلویزیونی المنار لبنان شمار تلفات درگیری های سنگین در مناطق مختلف شهر طرابلس در شمال لبنان را 25 کشته و 175 زخمی عنوان کرد.

این درحالی است که خبرنگار شبکه تلویزیونی العالم شمار تلفات را دستکم 27 کشته و دهها زخمی اعلام کرد و گفت: نبردهای شدید بین دو منطقه جبل محسن و باب التبانه روی داد که در این درگیری ها از تیربار و گلوله های سنگین استفاده شده است.

وی افزود: تک تیراندازها در همه محورهای درگیری مستقر هستند و منطقه را در کنترل خود دارند.

به گفته خبرنگار العالم، چهار کودک در جریان اصابت یک گلوله خمپاره به ساختمانی در منطقه جبل محسن زخمی شده اند و ارتش لبنان نیز در تلاش برای متوقف کردن درگیری ها و تک تیراندازها و پیگرد افراد مسلح است.

درهمین حال، پایگاه خبری النشره نیز با در آخرین گزارش خود از شهر طرابلس اعلام کرد که دو نفر دیگر به تازگی در این شهر کشته و پنج نفر دیگر شده اند و نبردهای به حدی سنگین است که تنها در یک مورد، 30 گلوله خمپاره در مدت فقط یک ساعت به یک منطقه اصابت کرده است.

اوضاع شهر طرابلس تحت تاثیر درگیری های مسلحانه در سوریه، از چهار سال پیش متشنج است و هر از چندی، درگیری‌های شدیدی بین طرفداران نظام سوریه و مخالفان آن در این شهر روی می دهد که تاکنون دهها کشته و صدها زخمی به همراه داشته است.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها