امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70644
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، واحدهای ارتش سوریه در کمین گسترده و بزرگ موفق یک گروه مسلح وابسته به «جبهه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، واحدهای ارتش سوریه در کمین گسترده و بزرگ موفق یک گروه مسلح وابسته به «جبهه النصره» را که از مرزهای اردن به منطقه «المعامل» در شهر صنعتی «عدرا» واقع در غوطه شرقی ریف دمشق نفوذ کرده بودند را به دام انداخت و تمام سلاح‌ها و دخایر تسلیحاتی آنها را ضبط کرد.

این عملیات ارتش سوریه با همکاری مردم و اطلاعاتی که اهالی منطقه در اختیار نیروهای اطلاعاتی ارتش سوریه گذاشته بودند، انجام شد تا بار دیگر وفاداری خود به نظام سوریه را ثابت کنند و از سوی دیگر ارتش سوریه نیز نشان داد که همواره برای مقابله گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح در آمادگی کامل به سر می‌برد.

در 26 فوریه گذشته ارتش سوریه در کمینی بزرگ بیش از 175 تروریست وابسته به جبهه النصره و گروه تروریستی موسوم به «گردان الاسلام» را در غوطه شرقیه به هلاکت رساند و صدها نفر از آنها را زخمی کرد که در میان آنها عناصر مسلحی با تابعیت‌های سعودی و قطری و چچنی نیز مشاهده می‌شدند. این تروریست‌ها نیز از مرزهای اردن وارد منطقه صنعتی «عدرا» در غوطه شرقی ریف دمشق شده بودند.

از حمص در مرکز سوریه نیز گزارش شده است که 21 فرد مسلح خود در مناطق قدیمی شهر حمص خود را تسلیم ارتش سوریه کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها