امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 28
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70652
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز در حاشیه عیادت از بیماران بستری در بیمارستان شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز در حاشیه عیادت از بیماران بستری در بیمارستان شهید باهنر شهر کرمان گفت: سالانه 42 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی بین مردم توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس قانون باید 50 درصد وصولی هدفمندی یارانه‌های حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی بین نیازمندان توزیع شود و در حال حاضر 100 درصد این درآمد به عنوان یارانه توزیع می‌شود.

معاون اول رئیس جمهور میزان درآمد حاصل از گرانی حامل‌های انرژی از اواخر سال 89 تا اسفند‌ماه سال گذشته را 94 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: بر اساس قانون باید حدود 45 هزار میلیارد تومان از این پول به عنوان یارانه پرداخت شود اما تاکنون 135 میلیارد تومان توزیع شده است.

جهانگیری ادامه داد: دولت در 22 هر ماه این دغدغه را دارد که چگونه اعتبار سه هزار و 500 میلیارد تومانی یارانه نقدی را تامین و توزیع کند.

وی اظهار کرد: با توجه به نام‌نویسی جدید از متقاضیان دریافت یارانه از مردم خواهش می‌کنیم که با توجه به شرایط کشور از دریافت 45 هزار تومان یارانه انصراف دهند.

جهانگیری تصریح کرد: قانون تکلیف کرده که 45 هزار تومان یارانه نقدی فقط به نیازمندان متقاضی پرداخت شود.

وی عنوان کرد: فقط نیازمندان برای دریافت یارانه نقدی نام‌نویسی کنند تا از درآمد حاصل از افزایش نرخ حامل‌های انرژی برای توسعه ایران بهره ببریم.

گزارش تکمیلی متعاقباً ارسال می‌شود.
انتهای پیام/80019/م30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها