امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70653
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، مرتضی حیدری که کارش را با بسیج آغاز کرده و از سال 1359 از بدو تشکیل بسیج ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، مرتضی حیدری که کارش را با بسیج آغاز کرده و از سال 1359 از بدو تشکیل بسیج مستضعفان، فعالیت‌های خود را در آن کلید زده و در جنگ تحمیلی نیز حضوری مستمر داشته است اینک سکاندار فرمانداری شهرستان پردیس است.

وی در پایان جنگ تحمیلی در ستاد آزادگان و ایثارگران مشغول به فعالیت شد و بعد از آن به سمت مشاور اجتماعی استاندار کردستان، مشاور اجرایی و رئیس دفتر استاندار کردستان، فرماندار شهرستان سقز، دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت و معاون سخنگوی دولت دست یافت.

فرماندار جدید شهرستان پردیس در پایان کارش تا پذیرش مسئولیت جدید نیز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر هماهنگی امور استان‌ها، مدیر تئاتر، مدیر بازرگانی و مشاور اقتصادی بوده است.

گفتنی است، مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان پردیس نیز بدون حضور مهدی مهاجر، سرپرست پیشین فرمانداری پردیس که در مسافرت به سر می‌برد، برگزار شد.

مراسم معارفه سرپرست کنونی فرمانداری شهرستان پردیس در ایام تعطیلات نوروزی انجام شد.

درخواست استعفای مهدی مهاجر به علت مشکلات جسمی ناشی از عوارض شیمیایی دوران جنگ پذیرفته شد و با اصرار و تقاضای وی برای حضور در استانداری تهران از سوی استاندار تهران، حیدری به عنوان فرماندار جدید پردیس معارفه شد.
انتهای پیام/2568/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها