امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70662
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور روز شنبه در جریان عبور از مسیر مشهد - قوچان - شیروان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور روز شنبه در جریان عبور از مسیر مشهد - قوچان - شیروان در استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی به‌صورت سرزده از برخی از پاسگاه‌های اصلی پلیس راه بازدید کرد.

وزیر کشور در این بازدیدها که فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی نیز حضور داشت ضمن گفت‌وگو با نیروهای پلیس راه در جریان مسائل و روند فعالیت‌های نیروهای خدوم پلیس راه قرار گرفت و از تلاش و کوشش نیروی انتظامی و پلیس راه به ویژه در ایام تقدیر و تشکر کرد.

وی در این دیدار با توصیه بر اعمال دقیق قانون از سوی عوامل زحمتکش پلیس راه که به صورت شبانه روزی به فعالیت می‌پردازند، گفت: نظارت شما بر رعایت نظم و مقررات از سوی رانندگان تلاش برای حفظ حقوق شهروندی است و یک اقدام فرهنگی محسوب می‌شود.

وزیر کشور اقدام پلیس راه را مجاهدت برای امنیت جامعه اسلامی توصیف کرد و از مردم نیز خواست ضمن همکاری کامل با نیروهای انتظامی و پلیس راه بهاری دلنشین و آرامی را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار