امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70669
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 64
نوربخش داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری درباره شرایط جوی مازندران، اظهار داشت: بر اساس ...

نوربخش داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری درباره شرایط جوی مازندران، اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های ایستگاه‌های هواشناسی مازندران تا ساعت 10:30 دقیقه صبح امروز رامسر با بیشترین میزان بارش، حدود 44 میلی‌متر بارندگی داشته است.

وی با بیان اینکه در شهرستان ساری هم حدود 19 میلی‌متر بارندگی داشتیم، گفت: از فردا میزان ناپایداری هوا کاسته می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه  امروز و فردا آسمان مازندران ابری با احتمال بارش پراکنده باران است که به تدریج کاهش می‌یابد، تصریح کرد: روزهای دوشنبه و سه شنبه آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما است.

مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری و همراه با افزایش دما است، یادآور شد: روز پنجشنبه مصادف با هفتم فروردین ماه، آسمان صاف و نیمه ابری از شب همراه با افزایش ابر را شاهد خواهیم بود.

وی درباره پیش‌بینی فصلی بارش در فصل بهار، با بیان اینکه بارش در سطح استان، کمتر از حد نرمال و بین 80 تا 90 درصد میانگین دوره آماری است، گفت: درجه هوا هم بین نیم تا 1.5 درجه نسبت به میانگین فصل، افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران از 28 اسفند 92 تا 15 فروردین ماه جاری در شهرستان ساری هر ساله تشکیل می‌شود.

در این ستاد کمیته 9گانه مربوط به سفر حضور دارند، مسئولان دستگاه‌های اجرایی نیز عضو این ستاد هستند و مسائل و مشکلات مرتبط به سفر  در این ستاد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/86007/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها