امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70677
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
سردار حسین رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در ارتباط با تمهیدات راهنمایی و رانندگی ...

سردار حسین رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در ارتباط با تمهیدات راهنمایی و رانندگی در تعطیلات نوروز اظهار داشت: در ایام آخر سال، اوج ترافیک را به دلیل خریدهای مردم برای سال نو پشت سر گذاشتیم.

وی تصریح کرد: در 15 روز انتهای سال گذشته، آماده‌باش کامل نیروها را در تهران بزرگ داشتیم و خودمان را آماده کردیم تا در روزهای تعطیلات عید که معمولا استقبال زیاد و ترافیک سنگینی را در مسیرهای بهشت زهرا و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برای زیارت اهل قبور خواهیم داشت، اقدامات مناسبی از سوی پلیس صورت گیرد.

رحیمی افزود: از نخستین روز عید نوروز، طرح ویژه ترافیکی در سطح شهر تهران آغاز شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بیان کرد: بیش از 80 نقطه حادثه‌ساز را در تهران شناسایی کردیم که به زودی دوربین‌های کنترلی در آنها نصب خواهد شد.

وی اشاره کرد: بیشترین توجه و تمرکز ما بر روی کنترل سرعت خودروهاست؛ بیش از 160 دستگاه دوربین ثابت که در محورهای بزرگراهی فعال هستند، باعث تمرکز بیشتر ما برای کنترل سرعت می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: در طول تعطیلات نوروز که معمولاً ترافیک تهران سبک است، مهم‌ترین مطلبی که برای ما ویژه بوده و حائز اهمیت است، برخورد با تخلفات سرعت، سبقت و حرکات مارپیچ است.

رحیمی گفت: با اجرای طرح‌های ویژه کنترلی، این‌گونه تخلفات در طول شبانه‌روز در طرح ویژه ترافیک تهران، مورد نظر قرار گرفته و برای کاهش حوادث و سوانح رانندگی ایام نوروز به مرحله اجرا درمی‌آید.
انتهای پیام/2568/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها