امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70680
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، علی‌اصغر اکرمی با اشاره به آغاز طرح نظارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، علی‌اصغر اکرمی با اشاره به آغاز طرح نظارت نوروزی این معاونت از 26 اسفندماه سال گذشته گفت: سه تیم‌ نظارتی بر عملکرد واحدهای تولید و عرضه‌کننده مواد غذایی و آرایشی بهداشتی و داروخانه‌ها نظارت می‌کنند.

وی در تشریح فعالیت‌های این تیم‌های نظارتی افزود: بازرسان اداره نظارت بر مواد غذایی در این ایام از واحدهای مختلف تولید مواد غذایی 920 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف را کشف و توقیف کردند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: همچنین کارشناسان اداره نظارت بر داروی این دانشگاه در بازرسی‌های خود موفق به کشف 150 قلم کالای آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیرمجاز از واحدهای عرضه کننده متخلف شدند.

اکرمی افزود: آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی نیز تاکنون 81 مورد آزمایش بر روی 21 مورد از نمونه‌های ارسالی انجام داده است.

وی با بیان اینکه بازرسان و کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و اداره امور دارو و مواد اعتیادآور آماده راهنمایی شهروندان و مسافران در خصوص سئوالات مربوط به هر یک از این حوزه‌ها هستند، خاطرنشان کرد: شهروندان و مسافران می‌توانند هرگونه سئوال، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت در زمینه دارویی را در هر ساعتی از شبانه روز با شماره 36706443 در میان بگذارند و مشاوره‌های لازم را از کارشناسان مربوطه اخذ کنند که در ایام یاد شده تعداد 53 مورد پاسخگویی صورت گرفته است.

انتهای پیام/2258/م/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها