امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70682
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
محمدمهدی محمدخانی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با بیان اینکه فهرست کشیک ...

محمدمهدی محمدخانی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با بیان اینکه فهرست کشیک اورژانس در دماوند مشخص شده است، اظهار کرد: از 25 اسفند ماه پارسال تا 15 فروردین سال جاری، بدون هرگونه مرخصی، کارکنان اورژانس 115 در دماوند در آماده‌باش کامل هستند.

رئیس اورژانس شهرستان دماوند از آمادگی کامل اورژانس 115 در شهرستان دماوند خبر داد و افزود: در هر پایگاه اورژانس در شهرستان دماوند دو نفر حضور دارند؛ به جز رودهن که با چهار نفر و دماوند با سه نفر آماده خدمت‌رسانی هستند.

رئیس اورژانس شهرستان دماوند به وجود هشت پایگاه اورژانس در مناطق آبعلی، آبسرد، امامزاده هاشم (ع)، رودهن، دماوند، گیلاوند، کیلان و سربندان اشاره کرد.

وی بیان کرد: در چهارشنبه آخر سال نیز در سطح شهرستان دماوند به جز یک مورد انفجار نارنجک در درست جوانی، حادثه دیگری رخ نداد.

محمدخانی با بیان اینکه در شب چهارشنبه‌سوری در شهرستان دماوند مشکل خاصی در سطح شهرستان دماوند وجود نداشت، اظهار کرد: فقط یک جوان به دلیل منفجر شدن نارنجک دستی در دستانش مجروح شد.

رئیس اورژانس شهرستان دماوند تصریح کرد: فرد مورد نظر را پس از انتقال به بیمارستان سوم شعبان دماوند، به تهران منتقل کردیم.
انتهای پیام/2568/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها