امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70694
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سید جواد حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تعیین شعار «اقتصاد و فرهنگ با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سید جواد حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تعیین شعار «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی مقام معظم رهبری گفت: برای سال 93، عزم همگانی و ملی همراه با مدیریت جهادی را از مولفه‌های مهم پیشرفت و توسعه همه جانبه فرهنگی و اقتصادی کشور می‌دانیم.

وی ادامه داد: جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان خراسان رضوی در صحنه توسعه اقتصادی و ترویج حمایت از تولیدات ملی و تحکیم مبانی فرهنگ اسلامی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری همچون همیشه حضوری گسترده و پرمعنا خواهند داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ادامه به فعالیت ستادهای اسکان موقت زائران فرهنگی خراسان رضوی اشاره کرد و افزود: در راستای خدمات‌رسانی بهتر به زائران فرهنگی حضرت رضا (ع)، ستاد اسکان موقت فرهنگیان خراسان رضوی در اسفندماه سال 92 با افزایش 10 درصدی ظرفیت شروع به کار کرد.

وی ادامه داد: بیش از یک‌هزار و 100 مدرسه و قریب به 12 هزار و 600 کلاس در قالب 48 پایگاه اسکان و 24 مرکز رفاهی و بهداشتی درمانی برای اسکان و خدمت‌رسانی به زائران فرهنگی و خانواده‌های آنان در سطح شهرستان‌ها و مناطق استان با همکاری یک‌هزار و 583 خادم فرهنگی حضرت رضا (ع) آماده شده است.

حسینی اشاعه شعائر رضوی و تکریم زائران را مهم‌ترین وجه کار ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی عنوان کرد و افزود: آموزش و پرورش از پذیرش و اسکان زائران فرهنگی و غیرفرهنگی سهم 70 درصدی را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به شروع به کار پایگاه‌های اسکان استان از 28 اسفند 92 عنوان کرد: تعداد زائران فرهنگی پذیرش شده در نخستین روز فعالیت رسمی این ستاد 28 هزار و 185 نفر در قالب پنج هزار و 637 خانوار و 112 هزار و 740 نفر روز بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به پذیرش و اسکان نزدیک به 90 هزار نفر در قالب 18 هزار نفر خانوار در آخرین روز سال 92 تاکید کرد: در استان خراسان رضوی طی سه روز نخست کار این ستاد در مجموع بیش از 118 هزار نفر در قالب 23 هزار خانوار و 460 هزار نفر روز بوده است.
انتهای پیام/2202/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها