امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70697
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
جعفر میعادفر در حاشیه بازدید سرزده‌ از اکیپ‌های اورژانس شهرستان پردیس که در حاشیه آزادراه تهران ـ پردیس مستقر هستند، در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ...

جعفر میعادفر در حاشیه بازدید سرزده‌ از اکیپ‌های اورژانس شهرستان پردیس که در حاشیه آزادراه تهران ـ پردیس مستقر هستند، در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در ارتباط با تعداد اکیپ‌های اورژانس 115 در ایام نوروز در سطح کشور اظهار کرد: در کل کشور 2 هزار و 85 پایگاه اورژانس مستقر شده‌اند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی افزود: این پایگاه‌ها شامل حدود 811 پایگاه شهری و یک هزار و 274 پایگاه جاده‌ای است که این پایگاه‌ها در ایام نوروز در صورت احتیاج به هم‌وطنانمان کمک‌رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه هنوز سفرها ادامه دارد و به نظر می‌رسد حرکت مردم به سمت جاده‌ها شدت پیدا کند، تصریح کرد: بیشترین مسافرت‌ها را در روز جمعه شاهد بودیم که بعد از تحویل سال صورت گرفت.

‌معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم سال بدون حادثه‌ای را آغاز کنیم و این روند را تا پایان سال با کم‌ترین حادثه و تلفات و حوادث جاده‌ای ادامه دهیم.

میعادفر ادامه داد: امسال با احداث حدود 213 کمپ نوروزی در مبادی ورودی، خروجی و بین جاده‌ای در کشور برای مراجعه حضوری مردم به منظور استفاده از خدمات سرپایی در این کمپ‌ها که پرسنل آن به صورت شبانه‌روزی به مسافران خدمات خواهند داد، تحول جدیدی در این عرصه ایجاد شده است.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی در ارتباط با توصیه‌های سفر نیز گفت: در سفر باید تمام امکانات مسافرت را همراه داشته باشیم؛ افراد مسن در سفر قطعا بیماری‌هایی دارند که باید داروهای خود را به همراه داشته باشند تا به مشکلی برنخورند.

میعادفر ادامه داد: ممکن است بعضی از داروها در برخی شهرها موجود نباشد؛ در طول سفر استفاده از زمان، مکان، طبیعت و... به درستی انجام شود و رانندگان با توقف در بین راه، خستگی سفر را کمتر سازند.

وی با بیان اینکه بیشترین حوادث در زمان خستگی رانندگی به وجود می‌آید، تاکید کرد: رانندگان برای رسیدن به مقصد مسابقه سرعت ندهند چراکه همین اقدام باعث حوادث ناخوشایندی می‌شود.
انتهای پیام/2568/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها