امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70699
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدابوالقاسم شاکری عصر امروز در بازدید از ستاد مرکزی اسکان موقت فرهنگیان خراسان رضوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدابوالقاسم شاکری عصر امروز در بازدید از ستاد مرکزی اسکان موقت فرهنگیان خراسان رضوی و ستاد اسکان ناحیه 2 ثامن کارکرد فرهنگی ستادهای اسکان فرهنگیان خراسان رضوی را در اشاعه فرهنگ رضوی بسیار مهم و مؤثر خواند و اظهار داشت: عملکرد مثبت ستادهای اسکان زائران تاثیر فراوانی در اشاعه فرهنگ رضوی دارد.

شاکری استفاده از همکاری افراد علاقمند و مشتاق به خدمت‌رسانی به زوار حضرت امام رضا (ع) را مهمترین وجهه استفاده از فرهنگیان عضو ستادهای اسکان زائرین فرهنگی استان عنوان کرد.

وی افزود: طبیعی است همکار فرهنگی که ساعت‌ها در سفر بوده و از اقصی نقاط کشور عازم مشهد مقدس شده و خستگی طول راه و فشار روحی را تحمل کرده نیاز به آرامش و توجه دارند.

شاکری ادامه داد: در این راستا و برای ایجاد آرامش و آسایش زائران فرهنگی تمهیداندیشی و ستادهای هشت‌گانه در مشهد مقدس و بیش از 40 ستاد تابعه در شهرستان‌های استان راه‌اندازی شده است.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی بعد معنوی حضور زائران فرهنگی را بسیار با اهمیت خواند و گفت: زائران فرهنگی در سفر به مشهد مقدس به زیارت امام رضا (ع) مشرف و از ایشان تأثیر می‌گیرند و در بازگشت سفیران فرهنگ رضوی هستند.

وی با اشاره به شروع به کار و پذیرش زائران فرهنگی در ستادهای اسکان خراسان رضوی از اولین ساعات 28 اسفند به حجم بالای مسافرین و زائران در اولین روز شروع رسمی کار ستاد اسکان نواحی مشهد اشاره کرد و گفت: با توجه به حجم بالای ورود زائران فرهنگی از محورهای جنوبی شهر مشهد تراکم فراوانی در منطقه ثامن 2 ایجاد شده است.

وی افزود: این در شرایطی است که در نواحی دیگر مانند ناحیه 4 که محدوده بلوار سجاد تا خواجه‌ربیع را در بر می‌گیرد ظرفیت خالی وجود داشته و به این لحاظ زائران فرهنگی می‌توانند به ستادهای دیگر مشهد مراجعه و اسکان یابند.

شاکری همچنین با اشاره به وجود مراکز اسکان خوب و مناسب در محدوده بلوار وکیل‌آباد، شهرک غرب (قاسم‌آباد)، بلوار پیروزی و رضاشهر گفت: این آمادگی وجود دارد که در صورت نیاز و کمبود جا از ظرفیت سالن‌های ورزشی و مدارس غیر دولتی نیز در راستای اسکان موقت استفاده شود.
انتهای پیام/2202/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها