امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70702
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، مهرداد نوروزی ظهر امروز در حاشیه عیادت معاون اول رئیس جمهور از بیماران بستری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، مهرداد نوروزی ظهر امروز در حاشیه عیادت معاون اول رئیس جمهور از بیماران بستری در بیمارستان شهید باهنر کرمان اظهار داشت: بیمارستان شهید باهنر کرمان در سال 1328 احداث شده و 65 سال قدمت دارد.

وی ابراز داشت: ساختمان بیمارستان باهنر کرمان فرسوده است و ساختمان فعلی این بیمارستان پاسخگوی نیاز استان کرمان نیست، زیرا این مرکز درمانی به سایر شهرستان‌ها و استان‌های مجاور هم خدمت‌رسانی می‌کند.

رئیس بیمارستان شهید باهنر کرمان ادامه داد: بیمارستان شهید باهنر کرمان دارای بخش‌های مختلفی از جمله ارتوپدی، جراحی اعصاب، جراحی عمومی، آنکولوژی و اورژانس است و پزشکان این بیمارستان در رده‌های تخصص و فوق‌تخصص هستند.

نوروزی با اشاره به اینکه اورژانس‌های با ورودی بیش از 30 هزار مورد در سال جزء مراکز پرکار به شمار می‌آیند، تصریح کرد: سالانه 80 هزار نفر در اورژانس شهید باهنر کرمان پذیرش می‌شوند.

وی اظهار داشت: 60 هزار بیمار طی سال در درمانگاه بیمارستان شهید باهنر شهر کرمان مورد درمان قرار می‌گیرند و سالانه 30 هزار مورد بستری بیمار و 18 هزار مورد عمل جراحی در این مرکز انجام می‌شود.

این مسئول ابراز داشت: در حالی که بیمارستان‌ها می‌توانند 10 درصد از تخت‌های خود را به بخش آی‌سی‌یو اختصاص دهند، اما 50 تخت از مجموع 300 تخت بیمارستان شهید باهنر کرمان به بخش مراقبت‌های ویژه اختصاص یافته که آمار بالایی است.

نوروزی عدم پرداخت‌ها به کارکنان را از مهمترین مشکلات بیمارستان شهید باهنر کرمان ذکر کرد و افزود: 77 میلیارد تومان بدهی به استادان و 11 میلیارد تومان بدهی اصلی داریم و این در حالی است که درآمد داشته‌ایم، اما این درآمدها با تاخیر برمی‌گردد.

وی درآمد ماهانه بیمارستان شهید باهنر کرمان را حدود 4 میلیارد تومان بیان کرد و ادامه داد: ساختمان جدید بیمارستان شهید باهنر کرمان باید هرچه سریع‌تر احداث شود.
انتهای پیام/80019/غ30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها