امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70705
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مسعود سلطانی فر در سفر امروز خود (شنبه 2 فرودین ماه) به استان اصفهان  از ستاد هماهنگی خدمات سفر اصفهان بازدید ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مسعود سلطانی فر در سفر امروز خود (شنبه 2 فرودین ماه) به استان اصفهان  از ستاد هماهنگی خدمات سفر اصفهان بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران عنوان کرد: جدای از بناهای شاخص کشور ما که به ثبت جهانی رسیده اند یا جزء بناهای فاخر هستند،  یک میلیون جاذبه فرهنگی در کشور داریم که هزاران اثر آن در استان اصفهان قرار دارد.

وی ادامه داد: باید برای نگهداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور کوشا باشیم و برای رسیدن به این مهم نیازمند همکاری بخش خصوصی هستیم .

سطانی فر با اشاره به سیاست های سازمان میراث فرهنگی عنوان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال 93 و رسیدن به این هدف باید کوشش کنیم از طریق اقتصاد، گردشگری را متحول کنیم و دولت عزم دارد تا در سال 93 به این مهم دست پیدا کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود  به استان های برتر مسافر پذیر در نوروز 93 اشاره کرد و گفت: استان اصفهان جزء 8 استان پیشتاز در زمینه مسافران و گردشگران نوروزی است . این استان در ارائه خدمات به مسافران در رتبه پیشتاز  قرار دارد.

در این سفر مسعود سلطانی فر از پایگاه های امدادی هلال احمر، چهار مرکز هدایت و اسکان مسافران نوروزی ،باغ فدک و ستاد اسکان فرهنگیان بازدید کرد و مدیران میراث فرهنگی، هلال احمر و مسئول اسکان سفر های آموزش و پرورش  گزارشی از فعالیت های ستاد هماهنگی سفر را در چهار روز گذشته ارائه دادند.

در بازدید سلطانی فر به استان اصفهان، معاون استاندار اصفهان و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی وی را همراهی کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها