امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70707
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
فرید براتی‌سده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی مخالف قرار گرفتن مراکز درمانی اعتیاد زیر مجموعه طرح پزشک خانواده ...

فرید براتی‌سده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی مخالف قرار گرفتن مراکز درمانی اعتیاد زیر مجموعه طرح پزشک خانواده است، اظهار داشت: در این زمینه سازمان نامه‌نگاری‌های لازم را انجام داده و مخالفت خود را اعلام نموده است.

وی تصریح کرد: طرحی که در حال حاضر مدنظر مسئولان اجرایی طرح پزشک خانواده است به هیچ عنوان مورد موافقت بهزیستی نبوده چرا که با مشکلاتی روبرو خواهد بود.

براتی‌سده بیان داشت: در طرحی که مدنظر مسئولان اجرایی طرح پزشک خانواده است بنا دارد مراکز درمانی ترک اعتیاد را زیرمجموعه طرح پزشک خانواده قرار دهند و در واقع معتادان را از این طریق ویزیت و درمان کنند.

مدیرکل درمان و پیشگیری از اعتیاد سازمانی کشور گفت: به زودی مراکز جدید درمانی ویژه شیشه در تهران راه‌اندازی می‌شود به طوری که در حال حاضر چهار مرکز در تهران فعالیت می‌کنند و به زودی پنجمین مرکز در شرق تهران راه‌اندازی می‌شود.

وی همچنین از افتتاح مرکز TC در شیراز خبر داد و گفت: این مرکز به زودی و با حضور مسئولان سازمان بهزیستی کشور افتتاح رسمی خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها