امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70708
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
سرهنگ حمیدی در گفت و گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های کشور گفت: ...

سرهنگ حمیدی در گفت و گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های کشور گفت: برابر آخرین اخبار دریافتی در اکثر محورهای استان های خراسان شمالی و خراسان رضوی محورهای مشهد - تربت حیدریه، تربت جام -  تایباد، مشهد - تربت جام و مشهد - فریمان بارش برف گزارش شده است.
وی افزود: همچنین در استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، مازندران و گلستان شاهد بارش باران هستیم.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به اینکه ترافیک در محور کرج - چالوس همچنان نیمه سنگین است، تصریح کرد: در محورهای هراز، رشت - قزوین (محدوده منجیل و رودبار)، آزاد راه تهران - کرج، آزاد راه کرج - قزوین، قزوین - رشت، قزوین- زنجان و آزاد راه تهران - قم ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.
وی در خصوص مهم ترین علل تصادفات در معابر برون شهری گفت: با بررسی تصادفات فوتی و جرحی حادث در معابر برون شهری کشور در روز گذشته، مهم ترین علت تصادف در معابر برون شهری عدم توجه به جلو بوده است .
سرهنگ حمیدی تأکید کرد: صحبت با تلفن همراه، خوردن و آشامیدن حین رانندگی و صحبت با دیگر سرنشینان از موارد دخیل در اینگونه از تصادفات است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها