امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7071
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 105
حمید زینی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی ...

حمید زینی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی گفت: جلسه هیئت مدیره باشگاه از ساعت 12 امروز تا 17 به طول انجامید و پس از بررسی‌ها و صحبت‌هایی که شد به عنوان عضو جدید هیئت‌ مدیره انتخاب شدند.

در هیئت مدیره تیم نیز تغییراتی به وجود آمد و علیرضا نوین شهردار تبریز به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه معرفی شد. 

وی افزود: سهامداران باشگاه قول دادند از تراکتورسازی حمایت کنند و ان‌شاءلله در سال جدید تیم قدرتمندی می‌بندیم تا حضوری پرقدرت در مسابقات داشته باشیم.

زینی‌زاده در مورد سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در جلسه هیئت مدیره در این مورد نیز صحبت کردیم و نظر قاطع این بود که یک مربی ایرانی را به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی انتخاب کنیم.

مدیرعامل جدید تراکتورسازی در مورد اینکه آیا آذرنیا شانسی برای هدایت تراکتورسازی دارد، عنوان کرد: مطمئناً حسن آذرنیا نیز یکی از گزینه‌های ماست و حضور او نیز بررسی خواهد شد.

وی در مورد اینکه با بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده چه می‌کنند و آیا لیست خریدشان مشخص شده است، اظهار داشت: قطعاً تعدادی بازیکن را شناسایی کردیم و از فردا مذاکراتمان را آغاز خواهیم کرد. تمام بازیکنانی را که امسال داشته‌ایم را حفظ خواهیم کرد و تیم‌مان را برای قهرمانی می‌بندیم همه می‌خواهند به مقام قهرمانی برسند و باید تلاش زیادی را در سال آینده انجام دهیم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها