امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70715
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، جین ساکی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از عدم عذر خواهی موشه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روسیا الیوم، جین ساکی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از عدم عذر خواهی موشه یعالون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به خاطر انتقادات شدیدی که از آمریکا کرده بود،ابراز ناامیدی کرد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که به خاطر عدم عذر خواهی وزیر جنگ اسرائیل احساس ناامیدی می‌کنیم.

پیشتر رسانه‌های اسرائیلی اعلام کرده بودند که یعالون در یک گفت‌و‌گوی تلفنی به چاک هیگل وزیر دفاع آمریکا گفته بود که با اظهارات خود قصد خشمگین کردن مقامات واشنگتن،  ایجاد چالش و یا انتقاد از آمریکا و ضربه زدن به روابط دو جانبه بین اسرائیل و آمریکا را ندارد.

به گفته رسانه‌های اسرائیلی یعالون به هیگل گفته است که وی روابط راهبردی اسرائیل و واشنگتن به ویژه در زمینه دفاعی را بسیار مهم می‌داند.

موشیه یعالون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دوشنبه گذشته به دلیل آنچه که شکست آمریکا در رهبری حمله علیه ایران خوانده بود به شدت واشنگتن را مورد انتقاد قرار داد.

همچنین یعالون گفته بود: در مرحله‌ای که آمریکا وارد گفت‌و‌گو با آنها شد (ایرانیان) شد و کار به چانه زنی در بازار فارسی رسید ایرانیان زرنگتر (از آمریکایی‌ها) بودند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار