امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7072
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، منصور حقیقت‌پور درباره رفتار روز گذشته رئیس جمهور در جریان ثبت نام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، منصور حقیقت‌پور درباره رفتار روز گذشته رئیس جمهور در جریان ثبت نام اسفندیار رحیم مشایی،‌ گفت:‌ اقدام رئیس جمهور با این عنوان که رئیس قوه مجریه در انتخابات به نفع شخص دیگری وارد شود، بدعتی بود که امیدوارم این بدعت در همین جا تمام شود.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور بعد از ۲۴ خرداد ماه به مرخصی همیشگی می‌رود،‌ افزود: رئیس جمهور در زمان ثبت نام مشایی در انتخابات ریاست جمهوری با گفتن این جمله که اکنون در مرخصی هستم، مردم را به سخره گرفت، هرچند وی از زمانی که مقابل نظام ایستاد مرخص شده است.

وی درباره رویکرد سفرهای اخیر هیات دولت به استان‌ها و حضور مشایی در این سفرها،‌ ادامه داد: تمام مسافرت‌های انحرافی،‌ حضورهای انحرافی و هزینه‌های اضافی برای معرفی رئیس جریان انحرافی جهت حضور در صحنه انتخابات بوده است.

حقیقت پور تصریح کرد: اقداماتی که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از سوی احمدی‌نژاد شکل گرفته اتفاقات زشتی است که تاکنون در هیچ کدام از دوره های دیگر نداشتیم و امیدوارم که در دوره های دیگر هم تکرار نشود.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: رئیس جمهور برای حل مشکل مردم و گرانی روغن و مواد غذایی وقت ندارد و تنها برای اقدامات انتخاباتی و حل مشکل مشایی وقت می‌گذارد.

وی درباره سرنوشت سیاسی رئیس جمهور، توضیح داد: ‌امیدوارم تا احمدی‌نژاد برای همیشه به مرخصی دائم العمر از کار اجرایی برود و امیدوارم که رفتار انقلابی شورای نگهبان باعث رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یادآور شد: فکر می‌‌کنم تخلفات انتخاباتی و تخلفاتی که مشائی در حوزه کارهای اجرایی انجام داده باعث رد صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها