امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70743
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از صدای روسیه، بیش از 300 هزار شهروند آمریکایی از 29 ایالت این کشور دادخواستی اینترنتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از صدای روسیه، بیش از 300 هزار شهروند آمریکایی از 29 ایالت این کشور دادخواستی اینترنتی را امضا کردند که طی آن خواستار جدایی ایالت‌های خود از ایالت متحده آمریکا شده‌اند. آنها این درخواست خود را با توجه به اعلامیه استقلال مطرح کرده‌اند.

بر اساس بیانیه استقلال آمریکا، ممکن است شرایطی در این کشور به وجود بیاید که بر اساس آن و برای حفظ امنیت مردم، ارتباطات سیاسی ایالت‌های مختلف با یکدیگر قطع شود.

این افراد در درخواست خود خواستار اعطای حق جدایی ایالت‌های خود از آمریکا یا اجازه برگزاری همه پرسی برای جدایی شده‌اند.

افرادی که این دادخواست را امضا کرده‌اند معتقدند که اصلاحات اقتصادی «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا بی تاثیر بوده و دولت حق آزادی شهروندان آمریکایی را طی دو سال گذشته نقض کرده است.

تگزاس که یکی از بهترین ایالت‌های آمریکا از نظر عملکرد اقتصادی است بیشترین امضا برای جدایی این ایالت از آمریکا را داشته است. حدود 70 هزار شهروند تگزاسی درخواست جدایی ایالتشان از آمریکا را در وبسایت کاخ سفید امضا کردند.

این افراد از باراک اوباما درخواست کردند که اجازه دهد ایالتشان به صورت مسالمت‌آمیز از این کشور جدا شده یا آنکه اجازه برگزاری همه پرسی در این زمینه را بدهد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار