امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7078
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هجدهمین مرحله از طرح آفتاب در حالی امروز کلید خورد که مسئولان بهزیستی کشور در سال جاری اولین بار بود که طرح آفتاب را ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هجدهمین مرحله از طرح آفتاب در حالی امروز کلید خورد که مسئولان بهزیستی کشور در سال جاری اولین بار بود که طرح آفتاب را اجرا کردند.

* در مراسم امروز بیش از 350 خانواده از نزدیک با مسئولان بهزیستی دیدار و مشکلات معیشتی خود را مطرح کردند

اجرای برنامه توسط معلولان ذهنی بخش دیگری از برنامه‌های امروز بود که 6 نفر از دختران معلول سرود (ای ایران، ای مرز پرکهن) را سرودند.

هجدهمین مرحله از طرح آفتاب در بوستان بانوان قزوین برگزار شد که البته در جهت برگزاری حضور آقایان در این مراسم بلامانع بود.

در پایان مراسم و زمانی که رئیس سازمان بهزیستی بنا داشت مراسم را ترک کند پیرزنی جلوی وی را گرفت و از او خواست به وی و معلولش کمک کند که در نهایت نیز هاشمی دستور پیگیری و رسیدگی به مشکلات وی را مطرح نمود.

نوشتن نامه‌ در این مراسم نیز همانند دیگر برنامه‌های بهزیستی رونق بسیاری داشت و این در حالی بود که بسیاری از خانواده‌ها به صورت کتبی درخواست‌های خود را از رئیس سازمان بهزیستی خواستند.

در بین مراجعه‌کنندگان سه زن حضور داشتند که در واقع با یک مرد معتاد ازدواج کرده بودند و خواستار کمک از سازمان بهزیستی بودند که در نهایت مسئولان بهزیستی تأکید کردند که بهزیستی براساس قانون تنها به زنان سرپرست خانوار یا خانواده‌هایی که دارای معلول هستند می‌تواند کمک کند.

هاشمی پس از پایان هجدهمین مرحله از طرح آفتاب با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان قزوین با وی دیدار و در رفع مشکلات مددجویان و معلولان وعده داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها