امروز : پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 21
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 708
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 384
کاظم نظم‌ده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه پس از وقوع زلزله در بوشهر، نیروهای مددکاری و اورژانس اجتماعی به محل اعزام شدند، ...

کاظم نظم‌ده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه پس از وقوع زلزله در بوشهر، نیروهای مددکاری و اورژانس اجتماعی به محل اعزام شدند، اظهار داشت: در این زمینه کارگروهی با ریاست رئیس سازمان بهزیستی تشکیل و قرار شد خدمات به صورت کامل ارائه شود.

وی تصریح کرد: در اولین گام برای حمایت از خانواده‌های نیازمند، مددکاران اقدام به شناسایی خانواده‌های نیازمند کردند که این در حالی بود که سازمان بهزیستی علاوه بر حمایت جامعه هدف، برنامه‌های را برای دیگر افراد زلزله دیده داشت.

نظم‌ده خاطر نشان کرد: هم اکنون گروهی از روانشناسان و مددکاران در محل حادثه استقرار پیدا کردند و اقدام به ارائه خدمات به نیازمندان شده‌اند.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: برپایی چادرها برای حمایت از کودکان و نوجوانان، تردد خودروهای اوژانس اجتماعی، ارائه خدمات مشاوره‌ای و ... بخشی از برنامه‌های بهزیستی در این چند روز در بوشهر بوده است.

نظم‌ده بیان داشت: با دستور رئیس سازمان بهزیستی کشور قرار شد کودکانی که در این حادثه پدر و یا مادر خود را از دست داده‌اند تحت پوشش بهزیستی قرار گیرند ضمن اینکه بهزیستی از زنان سرپرست خانوار نیز حمایت خواهد کرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار