امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70808
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العالم،  نیروهای آل خلیفه تظاهرات مسالمت آمیز مردم در برخی از مناطق بحرین را با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العالم،  نیروهای آل خلیفه تظاهرات مسالمت آمیز مردم در برخی از مناطق بحرین را با باتوم، گلوله های ساچمه ای و گازهای سمی سرکوب کردند.
تظاهرکنندگان در مناطق مختلف بحرین، حق تعیین سرنوشت، خروج اشغالگران سعودی، آزادی زندانیان و توقف کشتار شهروندان را خواستار شده و تاکید کردند، عزم آنها برای دستیابی دمکراسی سست نمی شود.
بر اساس آمار گروه های حامی انقلاب بحرین، تاکنون ۱۵۵ شهروند این کشور از آغاز انقلاب در ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی به شهادت رسیده اند.
سرکوب معترضان بحرینی در حالی صورت می گیرد که مخالفان، رژیم آل خلیفه را به ایجاد حوادث ساختگی برای توجیح وضعیت امنیتی متهم می کنند.
در همین راستا، وزارت کشور بحرین با صدور بیانیه ای بدون اشاره به جزییات، از انفجار بمب در جزیره ستره در شرق منامه خبر داد و افزود، بر اثر این انفجار یک پلیس مجروح شد. در رویدادی دیگر، مقامهای بحرین مدعی شدند افراد ناشناس با قراردادن یک کپسول گاز در خودرویی در یکی از خیابانهای منامه باعث آتش گرفتن خودرو و وارد شدن خسارت به خودروی کنار آن شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها