امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7082
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حسین بیدمشکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منازل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حسین بیدمشکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منازل در حوزه شرق مشهد ماموران پایگاه شرق پلیس آگاهی تحقیقات خود را در ارتباط با شناسایی سارقان آغاز کردند.

وی ادامه داد: ماموران پایگاه شرق پلیس آگاهی خراسان‌رضوی با دعوت از شاکیان پرونده در بررسی شیوه و شگرد سارقان به این نتیجه رسیدند که سارقان در پوشش پیک موتوری اقدام به شناسایی منازل و سوژه‌های خود می‌کنند.

بیدمشکی خاطرنشان کرد: ماموران این پایگاه پس از مدتی کار وسیع اطلاعاتی با استفاده از اندک سرنخ‌های موجود موفق به شناسایی دو نفر متهم در ارتباط با این پرونده شدند و در یک اقدام غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان‌رضوی عنوان کرد: در بازرسی از محل اختفا آنان که در خارج شهر بود مقداری از اموال مسروقه کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات تخصصی و فنی صورت گرفته از متهمان به 21 فقره سرقت اعتراف کردند که صحنه تعدادی از سرقت‌ها بازسازی و متهمان مورد شناسایی مالباختگان قرار گرفتند.

بیدمشکی گفت: از شهروندان می‌خواهیم هرگونه اقدام و تردد افراد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و یا ستاد خبری پلیس آگاهی به شماره 2183700 اطلاع دهند.

16 سارق و متهم آدم‌ربایی دستگیر شدند
رئیس پلیس آگاهی خراسان‌رضوی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی خراسان‌رضوی با همکاری یگان امداد و ماموران فرماندهی انتظامی مشهد در اجرای طرح ضربتی موفق به دستگیری 17 نفر متهم و کشف تعداد 11 دستگاه وسیله نقلیه در شب گذشته شدند.

وی خاطرنشان کرد: در ارتباط با این پرونده دو متهم دارای سابقه تحت تعقیب قضایی، یک متهم دارای سابقه آدم‌ربایی و چهارده سارق دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان‌رضوی ادامه داد: دو دستگاه خودرو دارای سابقه سرقت و دو دستگاه خودرو دارای سابقه توقیف قضایی نیز توقیف شده است.

انتهای پیام/70018/صا30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها