امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70822
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در ایام نوروز سال 1393، استان گلستان را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در ایام نوروز سال 1393، استان گلستان را به عنوان نخستین مقصد سفر خود انتخاب کرده است.

مسئول روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان ضمن تائید حضور رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در استان گلستان، سفر ابتکار به گلستان را یک سفر شخصی و خانوادگی اعلام کرد و گفت: خانم ابتکار همراه خانواده خود برای گذراندن ایام نوروز سفر شخصی را به استان داشته و به این دلیل هیچ ابعاد رسانه‎ای نداشته است.

به صورت طبیعی هر سفر شخصی برای مسئولان در هر نقطه‎ای از ایران اسلامی و حیطه مسئولیتی آنها ناخود آگاه به یک سفر کاری تبدیل خواهد شد و این یک موضوع اجتناب ناپذیر است؛ ضمن اینکه شنیده می‌شود ابتکار در این سفر قرار است با فعالان محیط زیست و تشکل‌های غیر دولتی گلستانی دیدارهایی را هم داشته باشد.

حال در هر صورت که این سفر کاری و یا شخصی باشد، اینکه رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، استان گلستان را نخستین مقصد سفر خود انتخاب کرده می‎تواند دو پیام بزرگ را به همراه داشته باشد.

نخستین پیام این سفر در صورتی که قصد سفر همراه خانواده یک سفر شخصی و برای گذراندن ایام نوروز باشد نشان از وجود جاذبه‎های مناسب و بسیار زیبای استان گلستان دارد که رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست را مجاب کرده تا در نخستین سفر خود در سال 1393 استان گلستان را به عنوان مقصد سفر انتخاب کند.

پیام دوم این سفر در صورتی که این سفر یک سفر کاری بوده و با پوشش یک سفر شخصی انجام شده است می‎تواند اوج مشکلات زیست محیطی استان گلستان و یا نیاز به بررسی مسائل مهم زیست محیطی استان به صورت غیررسمی را نشان دهد که رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را بر آن داشت تا در نخستین روزهای سال 1393 این استان را مقصد سفر خود انتخاب کند.

هر چند که در ماه‎های گذشته و پس از سفر رسمی معصومه ابتکار به گلستان و اظهار نظر وی در خصوص جزیره آشوراده، جاده ابر و پروژه‎های بزرگی که باعث پیشرفت چندوجهی استان گلستان می‎شود گلایه‎مندی‎های فراوانی را از وی در دل گلستانی‎ها و مسئولان استان به جای گذاشت اما باید دید نتیجه این سفر در روزهای آینده چگونه از دیدگاه خانم ابتکار در دستورات کاری وی نشان داده خواهد شد.

انتهای پیام/83004/ط30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها