امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70825
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
ابوالفضل ابوترابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه کشور ما در زمینه فرهنگ و اقتصاد آسیب‌پذیر است، اظهار کرد: با توجه به ...

ابوالفضل ابوترابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه کشور ما در زمینه فرهنگ و اقتصاد آسیب‌پذیر است، اظهار کرد: با توجه به آسیب‌پذیری کشور در زمینه‌های فرهنگی و اقتصادی، مقام معظم رهبری نیز در راستای تقویت نظام و آسیب‌شناسی‌هایی که انجام می‌دهد سیاست‌های کلی کشور را مشخص کرده و این 2 موضوع را مدنظر قرار داده است.

وی افزود: ما نیز باید این دو موضوع را مدنظر قرار داده و وضعیت آسیب‌پذیری که در حال حاضر در آن قرار داریم را به یک وضعیت مطلوب تبدیل کنیم.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشور ما در زمینه فرهنگی نیز نیازمند تقویت بوده و باید سبک ایرانی اسلامی را به عنوان یک تمدن بزرگ که همواره از زمان‌های گذشته در کشور وجود داشته است رواج داده و تلاش کنیم این تمدن را زنده نگه‌داریم که این امر نیز نیازمند کار فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه برای تبدیل شدن به یک ابرقدرت اقتصادی نیازمند پایه‌های اقتصادی قوی هستیم، خاطرنشان کرد: در زمینه اقتصادی نیز برای گذر از دوران سخت و تبدیل شدن به یک ابرقدرت اقتصادی نیازمندهای پایه‌های اقتصادی قوی هستیم.

ابوترابی عنوان کرد: مقام معظم رهبری نیز به همین منظور دو موضوع مهم فرهنگ و اقتصاد را مطرح کردند تا بتوانیم یک تمدن ایجاد کرده که لازمه آن تغییر در فرهنگ و اقتصاد و توان ملت است.

انتهای پیام/63029/م20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها