امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70835
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
فتح‌الله حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: نام‌گذاری سال با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی همچون ...

فتح‌الله حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: نام‌گذاری سال با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی همچون سال‌های قبل با دید وسیع، عمیق، راه‌بردی و آینده‌نگرانه مقام معظم رهبری صورت گرفت.

وی ادامه داد: نام‌گذاری سال‌ها توسط رهبر معظم انقلاب در واقع رمز موفقیت و کلید باز شدن گره‌ها و مشکلات است و اسامی اعلام شده مسیر راه را به مردم و مسئولان نشان داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رهبر فرزانه انقلاب همواره با نگاه آینده‌نگرانه و جامع به انتخاب نام برای سال‌ها می‌پردازند، بیان داشت: مردم و مسئولان همواره باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه فرهنگ زیربنای بسیاری از موضوعات مهم اجتماعی است، افزود: بی‌شک فرهنگ زمینه مساعد شدن برای بسیاری از اقدامات را فراهم می‌کند.

وی فرهنگ را شاکله اصلی جامعه و مجموعه‌ای از قواعد و هنجارهای اجتماعی بیان کرد که معرف افراد و بافت کلی آن جامعه است و گفت: با توجه به موضوعات فرهنگی می‌توان به‌وسیله مشارکت عمومی مردم به بسیاری از اهداف و موفقیت‌ها دست یافت.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی همچنین به مقوله اقتصاد به‌عنوان موتور محرک پیشرفت در جامعه اشاره کرد و ابراز داشت: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری باید با تکیه بر اقتصاد درون‌زا و مصرف کالاهای داخلی، زمینه مقاوم شدن اقتصاد کشور را فراهم کنیم.

حسینی با بیان اینکه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موجب انجام اقداماتی بزرگ در کشور می‌شود، ادامه داد: امکانات، ظرفیت‌ها، استعدادها و پتانسیل‌های بسیاری در کشور وجود دارد که با استفاده صحیح و اصولی از این منابع می‌توان تمام توطئه‌ها و تحریم‌های ناجوانمردانه دشمن را شکست داد.

وی خاطرنشان کرد: تمام مسئولان و مردم باید با مشارکت یکدیگر و با عزم ملی و همت جهادی برای ارتقای سطح فرهنگی و توانمندی بیش از پیش اقتصادی ایران اسلامی تلاش کنند.
انتهای پیام/2700/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار