امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70839
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیروان عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر امروز در جمع شماری از مسئولان و مردم این شهرستان اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیروان عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر امروز در جمع شماری از مسئولان و مردم این شهرستان اظهار کرد: طی مدت فعالیت دولت یازدهم تورم روبه کاهش بوده و گرانی‌ها کنترل شده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه خارجی نیز با هدایت‌های مقام معظم رهبری و مقاومت مردم کارهای خوبی انجام شده و دشمنان حقانیت ما را قبول کرده‌اند تصریح کرد: خوشبختانه امروز فضای خوبی به نفع کشور به وجود آمده است.

وزیر کشور با اشاره به ناکامی‌های دشمنان نظام اسلامی در عرصه‌های گوناگون افزود: با وجود اینکه دشمنان به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند اما با هدایت‌های مقام معظم رهبری و حضور مقتدرانه نیروهای امنیتی، وحدت، همدلی و امنیت به شکل بسیار بالا و قابل قبولی در مرزهای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.

وی با تاکید بر پرهیز دلسوزان انقلاب از هر گونه اختلاف خاطرنشان کرد: بی‌گمان اختلافات باعث ظلم به مردم می‌شود از این رو مدیران برای خدمت بیشتر به مردم اختلافات را کنار بگذارند.

این مقام مسئول با ضروری برشمردن خدمت مسئولان به مردم عنوان کرد: این مسئولیت‌ها و پست‌ها میراث خون شهدا است و هیچ کس حق ندارد از موقعیت خود سوء استفاده کند.

رحمانی‌فضلی همچنین با برشمردن شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ  نامگذاری شده است تصریح کرد: طی پنج سال گذشته رهبری شعارهای اقتصادی مطرح نموده‌اند و امسال را به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری کرده‌اند که حقیقتاً از موضوعات بسیار مهم است و بایستی همه برای تحقق شعار سال تلاش کنند.

وزیر کشور همچنین با اشاره به اینکه بی‌عدالتی در حوزه وزارت کشور به هیچ وجه قابل تحمل نیست ابراز کرد: باید قانون بر تمام حوزه‌ها رعایت شود.

وی گفت: در این ارتباط هر شکایتی که در رابطه با بی‌عدالتی در حوزه وزارت کشور شود وظیفه خودم می‌دانم که شخصاً پیگیری کنم و با قانون‌شکنان برابر قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش فارس، وزیر کشور برای انجام چند دیدار و بازدید از چند مجموعه به زادگاه خود شیروان سفر کرده است.
انتهای پیام/63002/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها