امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70849
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
علی‌محمد چهارمحالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: قلعه تاریخی سلاسل شوشتر امسال از سوی متولی این بنای تاریخی به بخش خصوصی و ...

علی‌محمد چهارمحالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: قلعه تاریخی سلاسل شوشتر امسال از سوی متولی این بنای تاریخی به بخش خصوصی و هنرمندان سپرده شده است که این امر فاقد منع قانونی است و در راستای ارائه خدمات به گردشگران بوده است و اقدامی پسندیده است ولی اخذ تعرفه برای تردد گردشگران در این بنای تاریخی غیرقانونی بود و با این مسئله برخورد شد.

وی افزود: افرادی که بهره‌برداری این بنای تاریخی را به صورت موقت در اختیار داشتند اقدام به اخذ بلیط غیرقانونی از گردشگران می‌کردند که در نخستین بازدید با این مسئله برخورد شد.

رئیس میراث فرهنگی شوشتر با اشاره به اینکه بازدید از سایت‌های تاریخی به صورت روزانه انجام می‌شود، گفت: سایت‌های تاریخی شوشتر همگی آماده بازدید مردم هستند و تاکنون استقبال از سایت‌های تاریخی شوشتر بی‌نظیر بوده است.

چهارمحالی با اشاره به اینکه در سال‌جاری آمادگی سایت‌ های تاریخی شوشتر بهتر از سال‌های گذشته است، بیان کرد: شهرستان شوشتر در سال‌جاری از هفته‌ها پیش از نوروز برای پذیرایی از مهمانان نوروزی در سایت‌های تاریخی آمادگی داشت.

وی خاطر نشان کرد: در سال‌جاری موزه کار و ابزار، بازارچه صنایع دستی شوشتر و سایت‌های ثبت جهانی شده این شهرستان پذیرای خیل عظیم گردشگران است.
انتهای پیام/72006/ل20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها