امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70861
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: تاکنون بیش از 6 میلیون نفر زائر از بقاع متبرکه و امامزاده‌های سراسر ...

حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: تاکنون بیش از 6 میلیون نفر زائر از بقاع متبرکه و امامزاده‌های سراسر کشور بازدید کردند.

وی با بیان اینکه استان قزوین چهارمین شهر انبیا است و از اهمیت زیادی در این خصوص برخوردار است، عنوان کرد: در استان قزوین نیز بیش از یک میلیون و 200 هزار زائر تا این لحظه در بقاع متبرکه و امامزاده‌های قزوین حضور یافتند.

نوروزی عنوان کرد: البته این آمار در قالب چند طرح صورت گرفته است که نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین یادآور شد: طرح‌های آرامش بهاری، خیمه‌های معرفت و ویژه‌برنامه‌های لحظه تحویل سال نیز از این جمله است.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه و امامزاده‌ها به قطب‌های فرهنگی کشور در این خصوص نیز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین برنامه‌های تخصصی را در سال جدید دنبال می‌کند.

نوروزی یادآور شد: سال اقتصاد و فرهنگ با مدیریت جهادی و عزم ملی راهبرد مهم امسال همه مردم و مسئولان است و این راهبرد تعیین شده باید از همین ابتدای سال مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین تصریح کرد: تعداد زائران هر لحظه رو به افزایش است و این آمار در استان قزوین به صورت روزانه اعلام می‌شود.
انتهای پیام/2667/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها