امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70889
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش فارس، شهرری به دلیل قدمت 8 هزار ساله خود و واقع شدن حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در آن به یکی از نقاط دیدنی و زیارتگاهی شهر تهران تبدیل شده ...

به گزارش فارس، شهرری به دلیل قدمت 8 هزار ساله خود و واقع شدن حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در آن به یکی از نقاط دیدنی و زیارتگاهی شهر تهران تبدیل شده است به طوری که هر ساله خیل عظیمی از گردشگران و زوار به این شهر وارد می شوند و از نقاط مختلف آن دیدن می کنند. امسال نیز همانند سالهای قبل شهرداری منطقه 20 در راستای فراهم کردن امکانات لازم برای زوار و گردشگران نوروزی و بازدید آنها از نقاط مختلف منطقه، تورهایی نیم روزه را برگزار کرده است.

غلامرضا قلمی مدیر اداره فرهنگی و امور گردشگری شهرداری منطقه 20 با بیان اینکه حدود 50 دستگاه اتوبوس برای این تورهای نیم روزه در نظر گرفته ایم، می گوید: این اتوبوس ها از روز سوم فروردین ، هر روز ساعت 9 مقابل ایستگاه متروی شهرری مستقر هستند تا گردشگران را به نقاط در نظر گرفته شده منتقل کنند.

وی می افزاید: این تورهای نیم روزه از ساعت 9 صبح تا یک بعداز ظهر دایر است و گردشگران می توانند از نقاط مختلف از جمله برج طغرل، چشمه علی، تپه میل، بی بی شهربانو ، حرم حضرت عبدالعظیم ، شیخ صدوق و ... بازدید کنند.

قلمی تصریح می کند: اطلاع رسانی لازم در این زمینه انجام شده و شهروندان می توانند با شماره تلفن هایی که برای این منظور در نظر گرفته شده تماس بگیرند و ثبت نام کنند. این مقام مسوول اضافه می کند: این اختیار به شهروندان داده شده که هنگام ثبت نام اعلام کنند که علاقه مند به بازدید از کدام یک از مناطق مذهبی یا تاریخی هستند.

وی پیش بینی می کند که امسال نیز همچون سال های قبل بیش از 2500 نفر در این تورها ثبت نام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها