امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7091
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ حسینی رئیس پلیس فتا استان فارس اعلام کرد: پیرو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ حسینی رئیس پلیس فتا استان فارس اعلام کرد: پیرو شکایت فردی مبنی بر ایجاد مزاحمت اینترنتی برای وی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ حسینی در تشریح این خبر گفت: بنابر اظهارات شاکیه و بررسی‌های انجام شده مشخص شد فردی با ارسال پیامک و ایمیل‌های دروغین برای نامزد شاکیه موجب مزاحمت و آزار شده است که در تحقیقات اولیه، کارشناسان متوجه شدند که ایمیل‌ها از طریق سیستم کافی‌نتی در شهرستان داراب ارسال شده است.

رئیس پلیس فتا فارس افزود: پس از احضار مسئول کافی‌نت و بررسی سیستم‌های این مرکز و دفتر ثبت کاربران، نهایتاً متهم که عموی ناتنی شاکیه بود شناسایی و دستگیر شد، متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به جرم خود اقرار و اظهار ندامت و پشیمانی کرد.

سرهنگ حسینی در ادامه اظهار داشت: متهم هدف خود را علاقه زیاد به برادرزاده‌اش اعلام کرد و اینکه نمی‌خواسته ازدواج وی با شخصی که دور از شهر محل زندگی آنها است انجام گیرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها