امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7092
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 121
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، کیومرث هاشمی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در آیین اختتامیه جشنواره دانش‌آموزی نوجوان سالم در محل ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، کیومرث هاشمی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در آیین اختتامیه جشنواره دانش‌آموزی نوجوان سالم در محل اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، با اشاره به نقش و تأثیر بی‌بدیل دستگاه تعلیم و تربیت اظهار داشت: آموزش و پرورش از نظر تأثیرگذاری و فرهنگ‌سازی نقش و وظیفه‌ای بسیار سنگین‌تر و قوی‌تر از سایر دستگاه‌های اجرایی به عهده دارد.
وی با بیان اینکه همه نهادها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها به نوعی برای تحقق بهینه فعالیت‌های خود از آموزش و پرورش کمک می‌گیرند، گفت: سر منشأ فرهنگ‌سازی و انجام فعالیت‌های مثبت و پویای اجتماعی به آموزش و پرورش بر می‌گردد.
هاشمی با تأکید بر اینکه وظیفه این معاونت توجه ویژه به سلامت ۱۲.۵ میلیون دانش‌آموز است، گفت: این دانش‌آموزان، سفیران ما در جامعه برای اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی در داخل خانواده‌ها برای حفظ سلامتی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی هستند.
وی، نقش دانش‌آموزان را در خانواده‌ها بسیار تأثیرگذار و ویژه خواند و از مجموعه همکاران فعال در بخش تربیت‌بدنی، سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خواست فعالیت‌های ارزشمند خود را توسعه دهند.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی آموزش و پرورش از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد: در این 33 سیاست ابلاغ شده، دو بند آن مربوط به معاونت تربیت‌بدنی و به خصوص پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است که این امر وظیفه ما را بسیار سنگین می‌سازد.
وی در پایان با قدردانی از حمایت‌های وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر حمایت‌های وزیر آموزش و پرورش از طرح‌ها و برنامه‌های معاونت تربیت‌بدنی و سلامت نبود موفقیت‌های به دست آمده در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در عرصه آموزش و پرورش به دست نمی‌آمد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار