امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70969
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۶
تعداد بازدید: 70
امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور اظهار داشت: فردا یک سامانه بارشی از سمت جنوب وارد کشور می‌شود ...

امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور اظهار داشت: فردا یک سامانه بارشی از سمت جنوب وارد کشور می‌شود که به سبب آن بارندگی‌ها در مناطق واقع در جنوب کشور آغاز می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: این سامانه بارشی از اواخر وقت چهارشنبه هفته جاری تا روز پنج‌شنبه در جنوب کرمان، هرمزگان، تنگه هرمز و جزایر آن و جنوب سیستان و بلوچستان فعال می‌شود که به سبب آن، این استان‌ها شاهد رگبار و رعد و برق خواهند بود.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی، شدت بارندگی‌ها در مناطق مزبور به میزانی است که آبگرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نخواهد بود.

مواج شدن خلیج فارس و دریای عمان

وی با اشاره به مواج بودن خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان طی روزهای آینده، ابراز داشت: به سبب وزش باد حاصل از این سامانه بارشی طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد شد.

روند افزایش دمای هوا در کشور

نقشینه با اشاره به روند افزایش دمای هوا در کشور، بیان داشت: دمای هوا طی روزهای آینده در کلانشهر تهران افزایش می‌یابد به طوری‌که بیشینه دمای هوای پایتخت طی امروز و دو روز آینده به ترتیب برابر 14، 16 و 18 درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

آغاز بارندگی‌ها در شمال غرب کشور در اوایل هفته آینده

وی همچنین از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در جمعه پیش رو خبر داد و بیان داشت: بر همین اساس در اوایل هفته آینده بارندگی‌ها در مناطق واقع در شمال غرب و غرب کشور آغاز می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها