امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 70978
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۳۶
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، جدیدترین تحولات میدانی ریف شمالی لاذقیه حکایت از آن دارد که بسیاری از جوانان ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، جدیدترین تحولات میدانی ریف شمالی لاذقیه حکایت از آن دارد که بسیاری از جوانان و مردان حلبی که شهر و خانه آنها به دست گروه‌های تروریستی اشغال شد و آنها مجبور به ترک خانه و شهر خود شده و اکنون در مناطق مختلف ریف لاذقیه اقامت دارند، به نیروهای دفاع ملی سوریه ملحق شده‌اند.

این جوانان و مردان حلبی بر این باورند، حال که خانه و کاشانه آنها در حلب طعمه گروه‌های تروریستی تکفیری شده و نیروهای ارتش سوریه در حال مبارزه با این گروه‌ها برای پاکسازی مناطق و خانه‌ها و محله‌های آنها از لوث وجود چنین عناصری است، نباید اجازه دهند که مناطق امن سوریه مانند لاذقیه و ریف آن که در طول بحران سوریه جزو مناطق امن این کشور شمرده می‌شده و ساکنان آن به وفاداری به نظام معروف هستند، توسط گروه‌های تکفیری اشغال سوند.

به همین دلیل منابع میدانی سوری گزارش دادند که شمار زیادی از مردان و جوانان حلبی برای ملحق شدن به نیروهای دفاع مردمی لاذقیه و ریف لاذقیه ثبت نام کرده‌‌اند تا در کنار نیروهای ارتش سوریه از کشور خود در قبال گروه‌های تکفیری تروریستی دفاع کنند.

این درحالی است که درگیری‌ها در ریف لاذقیه برای چندمین روز متوالی امروز نیز ادامه یافت، بدون اینکه گروه‌های تروریستی تکفیری توان تحقق اهداف مورد نظر خود در تسلط بر نقطه استراتژیک 45 و منطقه کسب را به دست آورند و این دو منطقه هنوز در کنترل کامل ارتش سوریه است.

همچنین عملیات ارتش سوریه برای باز پس گیری «جبل الترکمان» که از پایگاه‌های گروه‌های تروریستی به شمار می‌آید و در آن انبارهای تسلیحاتی و تجهیزات نظامی موجود است، نیز ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها