امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7099
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 113
حسن کلامی در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس در خصوص تولید سریال شهید باکری گفت: مدت‌ها بر روی فیلمنامه این سریال کار کرده‌ایم و هفته آینده ...

حسن کلامی در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس در خصوص تولید سریال شهید باکری گفت: مدت‌ها بر روی فیلمنامه این سریال کار کرده‌ایم و هفته آینده طرح اولیه فیلمنامه را به سیما فیلم ارائه خواهیم داد.

وی افزود: پس از تصویب طرح اولیه در معاونت سیما بلافاصله شروع به نگارش فاز نهایی فیلمنامه خواهیم کرد که امیدوارم بتوانیم تا پایان سال جاری فیلمنامه نهایی را که در مرحله اجرایی بسیار سخت خواهد بود را به پایان برسانیم.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون تصریح کرد: این سریال به عنوان یک پروژه عظیم با مشارکت استانداری آذربایجان غربی ساخته می‌شود و در آن زندگی شهید باکری از دوران قبل از انقلاب تا زمان شهادت در عملیات بدر به تصویر کشیده می‌شود که به لحاظ حجم دکورسازی،فضا سازی، استفاده از بازیگران و کارگردانی بسیار سخت خواهد بود.

براساس این گزارش، ساخت سریال شهید مهدی باکری از جمله مصوبات دور سوم سفرهای ریاست جمهوری به استان بود که با توجه به تفاهم نامه صورت گرفته بین سیما فیلم و استانداری آذربایجان غربی ساخته خواهد شد.

به گزارش فارس، این سریال در 20 قسمت 45 دقیقه‌ای و در مجموع در 900 الی هزار دقیقه تولید خواهد شد که پیش بینی می‌شود در طول سه الی پنج سال آینده کار ساخت این سریال به پایان برسد.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها