امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71004
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به دخالت‌های ...

محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به دخالت‌های آمریکا و کشورهای اروپایی در امور داخلی اوکراین و بخصوص جدایی کریمه از این کشور گفت: زورگویی‌ها و دخالت‌های غربی‌ها هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسد و آنها می‌گویند که همه جا باید تحت سلطه آنها قرار داشته باشند.

وی افزود: نتیجه چنین تفکری دخالت آنان در همه جاست یعنی روح زیاده‌خواهی و حفظ منافع ملی در همه‌جا که دخالت‌های کنونی نیز با همین هدف دنبال می‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در خصوص اوکراین نیز به همین صورت است با وجود اینکه آنان شعار پایبندی به دموکراسی را سر می دهند اما کاری به رای و نظر مردم ندارند و آنچه ما می‌گوییم درست است.

کوثری گفت: در اینجا همان روح تجاوز‌طلبی و زیاده‌خواهی بحث دخالت‌های اوکراین را پیگیری می‌کند.

وی افزود: قطعاً آمریکایی‌ها و غربی‌ها در اوکراین به نتیجه‌ای نخواهند رسید چرا هرکجا که مردم وارد صحنه شوند برای خود تعیین تکلیف کنند آنان به اهداف خود نمی‌رسند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: این حالت تهاجمی آنان نیز به نتیجه‌ای نخواهد رسید و گرفتن این ژست نیز تنها به دلیل حفظ آبرو و زدن زور آخر در این مسئله است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها