امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71017
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به افزایش سرمای هوا و وزش باد شدید در برخی از استان های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به افزایش سرمای هوا و وزش باد شدید در برخی از استان های شمالی و شرق کشور و ایجاد مشکلاتی برای مسافران نوروزی، دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه ای، هشدارها و توصیه های لازم را در این رابطه به شرح زیر اعلام کرده است:

1-    هموطنان گرامی پیش از سفر از طریق سامانه  مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری  و حمل و نقل به شماره 141 از وضعیت تردد در جاده های کشور و از طریق سامانه 134 از شرایط آب و هوایی مقصد مورد نظر اطلاعات لازم را کسب و سپس برای سفر خود برنامه ریزی نمایید.

2-    چنانچه برودت هوا سفر نوروزی تان را تحت تاثیر قرار داده است می توانید به ایستگاههای امداد و نجات که در طول جاده ها  مستقر می‌باشند مراجعه و کمک های لازم را دریافت نمائید.

3-    به مسافرانی که در چادرهای مسافرتی اسکان یافته اند؛ پیشنهاد می شود در استفاده از وسایل گرمازا نکات ایمنی را رعایت  و از تجهیزات غیر استاندارد استفاده نکنند.

4-    توصیه می شود مسافران نوروزی  به منظور برنامه ریزی دقیق و اطلاع از آخرین وضعیت حمل و نقل هوایی با سامانه 199 و جهت بررسی خطوط ریلی با شماره 5149 تماس برقرار نمایید.

5-    هموطنان گرامی در نظر داشته باشید سامانه 09669 به منظور پاسخگویی به شکایات و نیز ارائه اطلاعات گردشگری در هر مرحله از سفر های نوروزی یاریگر شما خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها