امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71023
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مظفر پوررنجبر در جریان بازدید از مرکز مدیریت هوشمند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مظفر پوررنجبر در جریان بازدید از مرکز مدیریت هوشمند ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه راه‌اندازی این مرکز اقدامی بسیار خوب و ضروری بوده است، اظهار داشت: این کار در حقیقت بخشی از هوشمندسازی شهرها محسوب می‌شود.

وی افزود: هوشمندسازی در همه بخش‌ها قابل پیاده‌سازی است، زیرا به دلیل پیشرفت فناوری‌های ارتباطی و تجهیز زیرساخت‌ها، از نظر کمی و کیفی می‌توان فناوری‌های ارزان را به سادگی به کار گرفت.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اینگونه پروژه‌ها در حال حاضر به راحتی اجرا می‌شوند، گفت: اطلاع از وجود چنین راه حل‌هایی در مدیریت شهری و تصمیم‌گیری به موقع در این زمینه امری ضروری است.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات ایران به استان قم نگاه ویژه‌ای دارد؛ عمده بحث فناوری اطلاعات بر روی محتواست و در قم نیز معتقد هستیم به دلیل ویژگی‌های مذهبی و احتیاجات نظام اسلامی، مخابرات می‌تواند همکاری گسترده‌ای در هوشمندسازی شهری داشته باشد.

پوررنجبر با اشاره به توصیه به مدیران مخابرات قم مبنی بر همکاری با شهرداری و سایر نهادهای خدمت‌رسان عنوان داشت: پیشرفت‌های خوبی در قم حاصل شده و با توجه به حمایت دولت یازدهم از توسعه پهنای باند، امیدواریم قم به رده نخست در این زمینه دست یابد، هرچند در حال حاضر هم از نظر تولید محتوا جایگاه خوبی دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بیان داشت: سه استان در سطح کشور برای تحقق اسمارت سیتی یا همان شهرهای هوشمند ظرفیت‌های خوبی دارند که قم جزو آنهاست و از این نظر آمادگی خوبی در شهر کریمه اهل بیت(ع) وجود دارد.

انتهای پیام/2258/ب/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها