امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71024
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
سید عارف قادرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان با آمادگی کامل همچنان در حال ...

سید عارف قادرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان با آمادگی کامل همچنان در حال خدمت‌رسانی به هموطنان در جاده‌های درون شهری استان هستند.

وی افزود: تا امروز در جاده‌های درون شهری کردستان در مجموع 19 فقره تصادف جرحی به وقوع پیوسته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو مورد افزایش داشته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان از افزایش 11 درصدی این آمار در قیاس با مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: در مجموع در این تصادفات 20 نفر مجروح شده‌اند.

قادرزاده با اشاره به رشد 100 درصدی گشت‌های نامحسوس پلیس راهنمایی و رانندگی در جاده‌های داخل استان، تصریح کرد: 25 گشت موتوری به همراه 35 گشت محسوس و 20 گشت نامحسوس در حال خدمت‌رسانی در این ایام هستند.

وی تصریح کرد: از روز 25 اسفند ماه تا امروز 24 فقره تصادف اعم از جرحی و خسارتی نیز در جاده‌های داخل شهری استان رخ داده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان با اشاره به کاهش پنج موردی تعداد تصادفات به صورت کلی اظهار کرد: آمار تصادفات در قیاس با مدت مشابه سال قبل 17 درصد کاهش یافته است.

قادرزاده خاطرنشان کرد: 150 پلیس‌یار جوان با همکاری جمعیت هلال‌احمر به منظور ارشاد و هدایت مسافران نوروزی در تقاطع‌ها و میادین با لباس پلیس به‌کارگیری شده‌اند.

وی با اشاره به نبود هیچ‌گونه تصادف منجر به فوت در جاده‌های درون شهری استان، ابراز امیدواری کرد مسافران با رعایت دقیق قوانین سفر بی‌خطری داشته باشند.

انتهای پیام/79012/ط20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار