امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71030
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
ولی‌الله میرزایی‌اصل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: 68 مدرسه در شهرستان سنندج با 520 کلاس و با امکانات مناسب برای مسافران در ...

ولی‌الله میرزایی‌اصل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: 68 مدرسه در شهرستان سنندج با 520 کلاس و با امکانات مناسب برای مسافران در نظر گرفته شده و به همین دلیل بیشترین مسافر ورودی به شهر در این اماکن اسکان یافته‌اند.

وی با بیان اینکه در شبانه‌روز گذشته 13 هزار و 283 مسافر وارد شهرستان سنندج شده‌اند گفت: پیش‌بینی ما همچنان افزایش گردشگران و مسافران وارد شده به شهرستان است. 

فرماندار سنندج تصریح کرد: از آغاز تعطیلات تا امروز 32 هزار و 277 مسافر نوروزی به شهر سنندج وارد شده‌اند که 2‌ هزار و 619 نفر از آنها در هتل‌ها، 15 هزار و 66 نفر در مدارس و مابقی در کمپ‌های موقت و پارک‌ها و مهمانسراها اسکان یافته‌اند.

میرزایی‌اصل گفت: کمپ‌های موقت، پارک‌ها، سالن‌های ورزشی، مهمانسراها، هتل‌ها و مدارس عمده مکان‌هایی هستند که در این شهر به منظور پذیرایی از میهمانان نوروزی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه روزانه بازدیدهای مکرر از محل اسکان مسافران نوروزی انجام می‌شود، افزود: امروز نیز بازدید از حاشیه شهر را در دستور کار داریم تا برخی از این فرصت برای ساخت و ساز غیرمجاز در مناطق منفصل شهری استفاده نکنند.

فرماندار سنندج با بیان اینکه همچنان بر آمار مسافران نوروزی وارد شده به این شهرستان افزوده می‌شود، بیان کرد: طبق اطلاعاتی که در اختیار داریم تاکنون در حدود 5 درصد میهمانان نوروزی در قیاس با مدت مشابه سال گذشته رشد داشته‌اند.

میرزایی‌اصل در پایان ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم روزهای باقیمانده از تعطیلات نوروزی برای مسافران ایامی خاطره‌انگیز و با شور و نشاط همراه باشد و آنها یک بار دیگر این شهر را به عنوان مقصد سفر در آینده انتخاب کنند.

انتهای پیام/79012/ل30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار