امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71033
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، بارش برف از روز گذشته تا صبح امروز (دوشنبه ) ،خیابان‌ها، باغ‌ها، میدان‌ها و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، بارش برف از روز گذشته تا صبح امروز (دوشنبه ) ،خیابان‌ها، باغ‌ها، میدان‌ها و بلوارهای تاجیکستان را سفیدپوش کرد.

برف در حالی تاجیکستان را رنگ سفید زده که مردم این کشور مانند سایر کشورهای آسیای مرکزی با برپا کردن جشن‌های نوروزی و اجرای برنامه‌‌های متنوع، روزهای آغاز بهار را تجلیل می‌کنند.

بنا به گفته منابع رسانه‌ای، بخشی از این برنامه‌ها طی 3 روز گذشته با حضور مقامات دولت تاجیکستان و حضور گسترده مردم در شهر «دوشنبه» و مراکز سایر مناطق این کشور در حال اجرا بود.

منابع رسمی همچنین اعلام کردند که برخی از این اقدامات از جمله برگزاری مسابقات ملی «کشتی» که قرار بود در مرکز ناحیه «دنغره» در یکصد کیلومتری جنوب «دوشنبه» و زادگاه «امامعلی رحمان» رئیس جمهوری ‌تاجیکستان برگزار شود با توجه به بارش برف و سردی ناگهانی هوا به هفته آینده موکول شده است.

این در حالی است که گفته می‌شود در برخی از مناطق تا 25 سانتی‌متر برف باریده است.

با این حال نخستین گل‌های بهاری که در خیابان‌های دوشنبه تا چند روز گذشته شکوفا شده بودند و به مردم طراوت و زیبایی هدیه می‌کردند حالا جز تحمل این سرما چاره دیگری ندارند.

در ادامه دیدن تصاویری از تاجیکستان برفی پیشنهاد می‌شود:

  انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها