امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71037
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، در این مراسم که پیش از ظهر امروز در پادگان شهید علی محمودوند اهواز برگزار شد تعدادی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، در این مراسم که پیش از ظهر امروز در پادگان شهید علی محمودوند اهواز برگزار شد تعدادی از خبرنگاران برای پوشش خبری مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.

مناطق عملیاتی شلمچه در خرمشهر و اروندکنار در شهرستان آبادان از جمله یادمان‌هایی هستند که خبرنگاران مرکز جهاد رسانه‌ای راهیان نور شهید غلامرضا رهبر اخبار آن‌ها را پوشش می‌دهند.

همچنین مرکز جهاد رسانه‌ای راهیان نور شهید غلامرضا رهبر با اعزام یک خبرنگار به منطقه عملیاتی فتح‌المبین در شوش دانیال خبرهای این یادمان را پوشش می‌دهد.

منطقه عملیاتی فکه نیز یکی از مناطقی است که مرکز جهاد رسانه‌ای راهیان نور شهید غلامرضا رهبر اخبار آن را پوشش می‌دهد، همچنین این مرکز اخبار منطقه عملیاتی طلاییه را نیز با اعزام خبرنگار پوشش خواهد داد.

خبرنگاران مرکز جهاد رسانه‌ای راهیان نور شهید غلامرضا رهبر در منطقه شرهانی و نهر خین نیز حضور می‌یابند تا اخبار این یادمان دفاع مقدس را پوشش دهند.
انتهای پیام/72010/غ10
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها