امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71043
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
جواد واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با بیان اینکه هنوز در مدارس شهرستان ساری ظرفیت اسکان ...

جواد واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با بیان اینکه هنوز در مدارس شهرستان ساری ظرفیت اسکان داریم، اظهار داشت: به دلیل اینکه مدت اقامت در مدارس محدود است و بعد از چند روز تخلیه صورت می‌گیرد برای همین در مدارس ظرفیت اسکان داریم.

واحدی با اشاره به اینکه ترافیک خاصی در سطح شهرستان ساری نداریم، ادامه داد: سرویس‌دهی تاکسی و اتوبوس در شهر ساری روال عادی دارد و در این زمینه مشکلی نداریم.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه جمعیت قابل توجهی از مسافران در ساحل فرح‌آباد شهرستان ساری اسکان یافتند، تصریح کرد: محورهای دودانگه و چهاردانگه هم موجی از گردشگران را از استان‌های سمنان، گلستان و خراسان جنوبی در خود جای داده است.

وی با اشاره به اینکه 38 درصد از نانوایی‌های شهرستان ساری کشیک هستند، گفت: بقیه نانوایی‌ها هم فعالیت عادی خود را دارند.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان ساری با اشاره به تشکیل ستاد پاکسازی محورهای شهرستان ساری از زباله، اظهار داشت: در محورهای چهارگانه شهرستان ساری با مسئولیت بخشداران پاکسازی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه این فعالیت در محور ساری به نکا، ساری به سمنان، ساری به قائمشهر و ساری به ساحل فرح‌آباد انجام می‌شود، تصریح کرد: بخشداران به همراه چند نیرو با لباس هم‌شکل، نسبت به جمع‌آوری زباله اقدام و با مسافران هم درباره مضرات ریختن زباله در محورها گفت‌وگو می‌کنند.
انتهای پیام/86007/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار