امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71054
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سال 93 آغاز وقف‌های جدید در برخی نقاط کشور بود که در ادامه مطلب به برخی از آنها اشاره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سال 93 آغاز وقف‌های جدید در برخی نقاط کشور بود که در ادامه مطلب به برخی از آنها اشاره می‌شود.

زمینی در خدابنده وقف ساخت مسجد شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از ثبت نخستین وقف در شهرستان خدابنده در سال‌93 خبر داد و گفت: زمینی به ارزش 175 میلیون ریال در این شهرستان وقف ساخت مسجد شد.

حجت‌الاسلام حسن رضا،  با اشاره به ثبت نخستین وقف این شهرستان در سال جدید بیان داشت: محمدحسین حامدی، قطعه زمینی به ارزش 175 میلیون ریال را با نیت احداث مسجد در شهر قیدار وقف کرد.

زمینی به مساحت 300 متر مربع در رفسنجان وقف خانه عالم شد

همزمان با دومین روز از سال 93 و برگزاری طرح آرامش بهاری، زمینی به مساحت 300 متر مربع در رفسنجان وقف خانه عالم شد.

حجت الاسلام محمد زاده گفت: همزمان با دومین روز از سال 93 و برگزاری طرح آرامش بهاری در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه، حاج عباس امیری، واقف خیراندیش ملک خود را وقف بر خانه عالم کرد.

وی ادامه داد: حاج عباس امیری از خیرین شهرستان رفسنجان، ساختمان مسکونی خود به مساحت 300 متر مربع و ارزش 300 میلیون تومان را با نیت احداث خانه عالم وقف کرد.

منزل مسکونی چهار میلیارد ریالی در نایین وقف احداث کتابخانه شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین از ثبت اولین وقف این شهرستان درسال 93 خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری طرح آرامش بهاری ، منزل مسکونی با نیت توسعه مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) و احداث کتابخانه وقف شد.

احمد جبلی، سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین اظهار داشت: همزمان با برگزاری طرح آرامش بهاری، منزلی مسکونی به مساحت 450 مترمربع و ارزش چهار میلیارد ریال در شهرستان نایین توسط فاطمه گرجیان وقف شد.

وی ادامه داد: این موقوفه با نیت توسعه مسجد حضرت صاحب الزمان و احداث کتابخانه وقف شده است.

یک باب منزل مسکونی یک میلیاردی در کرمانشاه وقف بیماران خاص شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان کرمانشاه گفت: همزمان با برگزاری طرح آرامش بهاری 93 در استان کرمانشاه؛ یک باب منزل مسکونی به ارزش یک میلیارد ریال وقف بیماران نیازمند شد.

حجت الاسلام یوسف احمدی رئیس از وقف یک باب منزل مسکونی همزمان با برگزاری طرح آرامش بهاری 93 در استان خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری، واقف خیراندیش حاج قاسم دستیار با حضور در این اداره، یک باب منزل مسکونی خود به ارزش یک میلیارد ریال را وقف کرد.

وی ادامه داد: این واقف خیر اندیش منزل خود را با نیت کمک به بیماران خاص وقف کرده است.

احمدی افزود: این واقف ابراز داشته تا زمانی که خود در این منزل سکونت و حیات دارد ماهیانه مبلغ سه میلیون ریال بابت اجاره به اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک کرمانشاه خواهد پرداخت.
انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها