امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7106
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کدال مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت داروسازی جابربن‌حیان (سهامی عام) در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کدال مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت داروسازی جابربن‌حیان (سهامی عام) در اجرای مفاد ماده 232 اصلاحیه قانون تجارت، مصوب اسفند ماه 1347 و ماده 45 قانون بازار اوراق بهادار اعلام کرد: گزارش درباره فعالیت و وضع عمومی شرکت برای سال مالی منتهی به 1391.12.30 برپایه سوابق، مدارک و اطلاعات موجود تهیه و به شرح زیر تقدیم می‌شود.

گزارش حاضر به عنوان یکی از گزارش‌های سالانه هیئت مدیره به مجمع، مبتنی بر اطلاعات ارائه شده در صورتهای مالی بوده و اطلاعاتی را در خصوص وضع عمومی شرکت و عملکرد هیئت مدیره فراهم می‌آورد.

به نظر اینجانبان(اعضای هیات مدیره) اطلاعات مندرج در این گزارش که درباره عملیات و وضع عمومی شرکت ارائه شده، با تأکید بر ارائه منصفانه نتایج عملکرد هیئت مدیره و در جهت منافع شرکت و انطباق با مقررات قانونی و اساسنامه شرکت تهیه و ارائه شده است.

این اطلاعات هماهنگ با واقعیت موجود بوده و اثرات آنها در آینده تا حدی که در موقعیت فعلی می‌توان پیش‌بینی نمود، به نحو درست و کافی در این گزارش ارائه شده است و هیچ موضوعی که عدم آگاهی از آن موجب گمراهی استفاده کنندگان می‌شود، از گزارش حذف نشده، و در تاریخ 1392.01.28 به تأیید هیئت مدیره رسیده است.

- سیدحسن اعتمادزاده - نماینده شرکت داروسازی اسوه (رئیس هیأت مدیره عضو غیرموظف)

-صالح محقق حضرتی- نماینده شرکت سهامی عام صنعتی کیمیدارو (نایب رئیس هیأت مدیره عضو غیرموظف)

- اسماعیل گنجی - نماینده شرکت سرمایه‌گذاری تأمین (عضو غیرموظف)

-محمدتقی دارابی- نماینده شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو (عضو موظف مدیرعامل)

-محمدعلی رحیمی شهمیرزادی - نماینده پخش رازی (عضو موظف)

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها